Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z SIMPLE INVESTEMNT NIERUCHOMOŚCI, kliknij w poniższy przycisk i wypełnij formularz kontaktowy. Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio, wysyłając wiadomość mailową lub dzwoniąc. Praca agenta nieruchomości czeka na Ciebie!

Praca pośrednika nieruchomości charakteryzuje się dużą swobodą, ale też wymaga cierpliwości i niezłomności. Rynek nieruchomości wymaga dużej elastyczności, zatem doradca ds. nieruchomości musi się do nich dostosowywać. Jeśli do tej pory nie miałeś do czynienia ze sprzedażą nieruchomości lub wynajmem, nic straconego!

 

W SIMPLE INVESTMENT NIERUCHOMOŚCI przeszkolimy Cię od podstaw, tak, abyś odnalazł się w tym zawodzie. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, cenisz sobie elastyczne godziny pracy i chcesz spróbować swoich sił w nowym miejscu pracy - nie wahaj się i zaaplikuj do naszego biura nieruchomości. 

Chcesz zostać agentem nieruchomości? Szukasz ciekawej oferty pracy z satysfakcjonującym systemem wynagrodzenia? Zastanawiasz się czy praca agenta nieruchomości jest dla Ciebie? Sprawdź co zyskujesz pracując w naszym biurze nieruchomości. 

Zacznij pracę na rynku nieruchomości i zostań pośrednikiem w obrocie nieruchomościami już dzisiaj! 

jakub.trybus@si-nieruchomosci.pl

katarzyna.trybus@si-nieruchomosci.pl

Jakub  +48 602 826 965

Katarzyna  +48 602 820 878

Formularz kontaktowy

W programie Dobry Start otrzymasz preferencyjne warunki współpracy oraz pełen mentoring i pakiet szkoleń.

Sprawdź, co zyskujesz

W programie Stabilizacja wyznaczysz sobie cele szkoleniowe, otrzymasz finansowanie na licencję na pośrednika w obrocie nieruchomościami, uzyskasz pełną samodzielność w działaniu i korzystne rozliczenie finansowe. 

W programie Expert weźmiesz udział w procesie decyzyjnym biura, wydarzeniach branżowych, licznych szkoleniach. Weźmiesz też czynny udział w procesie rekrutacji a w procesie wprowadzania nowych pomysłów Twój głos będzie miał znaczenie.  

W programie Cel samodzielnie zarządzasz swoim zespołem. Otrzymujesz jeszcze korzystniejsze rozliczenie finansowe oraz wybór w zakresie formy zatrudnienia. 

Poza programami rozwojowymi masz dostęp do licznych benefitów, m.in. do firmowej biblioteki biznesowej.

Jesteśmy dumni z naszych autorskich programów rozwojowych dostępnych dla każdego agenta nieruchomości, który zdecyduje się nawiązać z nami współpracę. Wierzymy, że wizja przyszłości w firmie jest istotna a odpowiednio przygotowany plan zarówno motywacyjny jak i ten kładący nacisk na samorozwój, przyczynią się do polepszenia komfortu pracy i pobudzenia motywacji wewnętrznej. 

Zostań Agentem Nieruchomości w naszym biurze nieruchomości

Polityka cookies

Polityka Prywatności

Copyright © 2024 Simple Investment Nieruchomości. All rights reserved.