Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z naszą ofertą! 

W SIMPLE INVESTMENT NIERUCHOMOŚCI dążymy do wysokiej jakości świadczonych usług. Dbamy o Klientów na każdym etapie transakcji. Z powodzeniem zajmujemy się formalnościami związanymi z lokalem, analizujemy ryzyko inwestycji, stan prawny mieszkania czy domu oraz działki. Prowadzimy też skuteczne negocjacje. Jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji. 

 

Uzyskaliśmy Laur Zaufania, dlatego możemy zagwarantować, że jesteśmy rzetelnym partnerem na rynku nieruchomości. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Dowodem na to są referencje uzyskane od Klientów, którzy są zadowoleni z naszej współpracy. 

 

Należymy do Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, dlatego zapewniamy, że w naszej pracy kierujemy się zasadami wyznaczonymi przez kodeks etyki zawodowej. 

 

Jesteśmy też otwarci na współpracę z innymi biurami nieruchomości.

Charakteryzuje mnie skuteczność oraz umiejętność budowania relacji z Klientami. Dzięki odpowiednim kwalifikacjom i gruntownej wiedzy potrafię poruszać się swobodnie w trudnych transakcjach.

 

Z powodzeniem ukończyłem egzamin na licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Ukończyłem też szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne dzięki czemu sprzedaż nieruchomości to obszar, w którym działam zdecydowanie i stanowczo. 

Sprzedaż nieruchomości bez tajemnic

Jestem również praktykiem branży ubezpieczeniowej. W 2016 roku zdałem egzamin na brokera ubezpieczeniowego, który organizowany był przez Komisję Nadzoru Finansowego.

 

SIMPLE INVESTMENT NIERUCHOMOŚCI jestem osobą odpowiedzialną za obszary związane ze sprzedażą oraz wspieraniem rozwoju marki. W pracy stawiam na działania ukierunkowane na osiągnięcie założonego rezultatu, opierając się na procedurach oraz wartościach obowiązujących w firmie.

Współpraca biura nieruchomości z pasją 

Od 2022 roku jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Praca z nieruchomościami jest dla mnie przyjemnością, nie obawiam się wyzwań a w zawodzie pośrednika nieruchomości cenię sobie pewność i skuteczność. Jestem zdeterminowana w dążeniu do celu, a w efekcie do zadowolenia Klientów.

 

Przez te kilka lat nauczyłam się procesu inwestycyjnego na rynku pierwotnym jak i pełnego procesu transakcyjnego na rynku wtórnym zarówno z perspektywy kupującego jak i sprzedającego. Pomogę w znalezieniu wymarzonej nieruchomości i szybko zrealizuję transakcję kupna. Będę współpracować przy sprzedaży nieruchomości i szybko sfinalizuję transakcję. 

Zaangażowanie w pracę z Klientem

Ukończyłam studia wyższe na Wydziale Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej, co pozwoliło mi zdobyć wiedzę z zakresu prawidłowego funkcjonowania organizacji i zarządzania projektami. To doświadczenie z kolei przyczyniło się do stworzenia unikalnego programu rozwojowego dla agentów nieruchomości oraz elastycznego schematu funkcjonowania całej firmy. Wysoka jakość obsługi to podstawa funkcjonowania profesjonalnego biura nieruchomości.

 

SIMPLE INVESTEMNT NIERUCHOMOŚCI daje gwarancję rzetelności i profesjonalizmu. I to jest nasze ogromne osiągnięcie. 

Poznaj skutecznego Doradcę Nieruchomości 

Swoją pracę w nieruchomościach zaczęłam w 2014 roku. Od tamtej pory nieruchomości to główny obszar moich zainteresowań.

 

Jestem też praktykiem marketingu, dlatego postanowiłam połączyć zamiłowanie do nieruchomości z marketingiem tworząc tym samym autorski program szkoleń dedykowanych zarówno dla agentów nieruchomości jak i dla biur nieruchomości. 

 

W pracy stawiam na pewność działania, tworzenie i wdrażanie systemów i procedur usprawniających działalność oraz stały rozwój umiejętności. Jestem specjalistą w sprzedaży nieruchomości a moim atutem jest szybkość działania. 

Od 2020 roku zdobywam wiedzę i doświadczenie w branży nieruchomości, przede wszystkim na rynku wtórnym. Od trzech lat nieruchomości to moja pasja, w której staram się doskonalić każdego dnia.

 

Przez kilka lat miałem okazję poznawać proces sprzedaży i zakupu nieruchomości od strony praktycznej. Dzięki tym doświadczeniom mogłem określić, jakim agentem nieruchomości chcę być oraz czego oczekują ode mnie Klienci - skutecznego, pewnego siebie oraz swoich umiejętności, a także godnego zaufania człowieka. 

 

W ostatnim czasie koncentruję się na doskonaleniu swoich umiejętności w zakresie sprzedaży oraz obsługi Klienta. Dzięki temu wiem, jak ważne jest indywidualne podejście do każdej sprawy, oraz do każdego z moich Klientów. 

Jakub Trybuś

CO - Founder

Poznaj nasze biuro nieruchomości

Polityka cookies

Polityka Prywatności

Copyright © 2024 Simple Investment Nieruchomości. All rights reserved.

Powstanie SIMPLE INVESTMENT NIERUCHOMOŚCI poprzedzone jest kilkoma latami szkoleń i budowania praktycznego wieloletniego doświadczenia w branży nieruchomości. Zanim biuro nieruchomości zaczęło funkcjonować, spędziliśmy niezliczoną ilość godzin m.in. na tworzeniu procesów, procedur obsługi Klienta, czy programów rozwojowych dla naszego zespołu. Wyznaczyliśmy też misję i wizję, które przeświecają nam od samego początku powstania Si. 

 

Teraz śmiało możemy powiedzieć, że charakteryzuje nas profesjonalne podejście do Klienta, pełne zaangażowanie w pracę, która jest naszą pasją i świadczymy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na najwyższym poziomie. 

 

Wypracowaliśmy nasze praktyki, które teraz pozwalają zapewnić naszym klientom profesjonalną obsługę w wycenie nieruchomości, wynajmie nieruchomości, zakupu mieszkania i jego sprzedaży. Kompleksowa obsługa, którzy świadczą nasi doradcy pozwala wypracować dobrą relację z Klientem do czego nieustannie dążymy. 

Katarzyna Trybuś

Founder & CEO

Gwarancja jakości