Internet to kopalnia wiedzy. Należy jednak pamiętać, aby odpowiedzi na trudne pytania szukać u odpowiedniego źródła, najlepiej radząc się ekspertów w swojej branży. Zadbaliśmy o to, abyś mógł znaleźć tu solidną dawkę wiedzy, popartą doświadczeniem.

 

Bądź na bieżąco! 

Jesteśmy ekspertami. Dlatego chcemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą, która pomoże Ci  w podejmowaniu dobrych i pewnych decyzji w zakresie obrotu nieruchomościami.

 

Sprzedaż nieruchomości, zakup czy wynajem mieszkania to tylko część naszej pracy. Naszą misją jest szerzenie wiedzy i dobrych praktyk, dlatego jesteś w dobrym miejscu, jeśli potrzebujesz solidnej dawki wiedzy. 

Wiedza

dla Ciebie 

15 marca 2024
Decydując się na zakup nieruchomości, warto pamiętać, że cena transakcyjna mieszkania czy działki nie będzie naszym jedynym wydatkiem. Kupujący muszą się liczyć z szeregiem dodatkowych kosztów, które w sumie mogą wynieść nawet kilka procent wartości nieruchomości. Po stronie kupującego pozostają opłaty notarialne czy opłacenie podatków, m.in. podatek od czynności cywilnoprawnych.
12 stycznia 2024
Taka jest nasza mentalność. Chcielibyśmy mieć tanio a dobrze. Niestety, rzeczywistość jest nieco inna i niejednokrotnie pokazuje, że taniej wcale nie znaczy lepiej. Każdy pośrednik nieruchomości, który do Ciebie zadzwoni, będzie wychwalał swoje biuro i świadczone usługi przebijając się ceną w procentach i zrobi wszystko, by wygrać ten wyścig szczurów.
22 listopada 2023
Czy wiesz, że odpowiedni marketing nieruchomości to klucz do skutecznej sprzedaży? Marketing nieruchomości to w obecnych czasach podstawowa oferta biura nieruchomości. A przynajmniej tak powinno być. Niemniej w przypadku niektórych agencji nieruchomości marketing oferty wciąż pozostawia wiele do życzenia lub też wcale nie jest praktykowany. Szkoda, bo dzięki odpowiedniej oprawie

Polityka cookies

Polityka Prywatności

Copyright © 2024 Simple Investment Nieruchomości. All rights reserved.