Internet to kopalnia wiedzy. Należy jednak pamiętać, aby odpowiedzi na trudne pytania szukać u odpowiedniego źródła, najlepiej radząc się ekspertów w swojej branży. Zadbaliśmy o to, abyś mógł znaleźć tu solidną dawkę wiedzy, popartą doświadczeniem.

 

Bądź na bieżąco! 

Jesteśmy ekspertami. Dlatego chcemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą, która pomoże Ci  w podejmowaniu dobrych i pewnych decyzji w zakresie obrotu nieruchomościami.

 

Sprzedaż nieruchomości, zakup czy wynajem mieszkania to tylko część naszej pracy. Naszą misją jest szerzenie wiedzy i dobrych praktyk, dlatego jesteś w dobrym miejscu, jeśli potrzebujesz solidnej dawki wiedzy. 

Wiedza

dla Ciebie 

12 stycznia 2024
Taka jest nasza mentalność. Chcielibyśmy mieć tanio a dobrze. Niestety, rzeczywistość jest nieco inna i niejednokrotnie pokazuje, że taniej wcale nie znaczy lepiej. Każdy pośrednik nieruchomości, który do Ciebie zadzwoni, będzie wychwalał swoje biuro i świadczone usługi przebijając się ceną w procentach i zrobi wszystko, by wygrać ten wyścig szczurów.
22 listopada 2023
Czy wiesz, że odpowiedni marketing nieruchomości to klucz do skutecznej sprzedaży? Marketing nieruchomości to w obecnych czasach podstawowa oferta biura nieruchomości. A przynajmniej tak powinno być. Niemniej w przypadku niektórych agencji nieruchomości marketing oferty wciąż pozostawia wiele do życzenia lub też wcale nie jest praktykowany. Szkoda, bo dzięki odpowiedniej oprawie
03 listopada 2023
Umowa na wyłączność to często Święty Graal pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Wielu pośredników słyszało, mało widziało i stosowało. Pytanie brzmi, dlaczego? Przecież umowa pośrednictwa na wyłączność to szereg zalet ze współpracy dla obu stron.  W tym artykule skupimy się na zaletach umowy na wyłączność dla Ciebie Drogi Kliencie. Jeśli zatem

Polityka cookies

Polityka Prywatności

Copyright © 2023 Simple Investment Nieruchomości. All rights reserved.